Facebook zone

Zona Membrilor

Membrii Clubului

Bacaoanu Andrei

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  • 2017 - Moneasa Mountainbike Maraton
  • 2017 - Ineu MTB Race
  • 2017 - Casoaia Bike and Fun
  •  

 

 

Bolog Gratian Dinu

Presedintele Clubului Sportiv GRATZU din 26 Decembrie 2008

Coordonator si organizator al ciclului de competitii > Istoric Competitii CUPA CETATILOR

Nascut 1980

Rider si coordonator proiecte sportive si culturale

Personal blog www.4gratzu.wordpress.com

Web site de fotografie www.g-photo.ro

 

Palmares : 

  • 2017 - Locul 12 Casoaia Bike Race
  • 2017 - Locul 6 Ineu Bike Maraton
  • 2017 - Locul 14 Liman Bike Race
  • 2017 - Locul 6 Cheile Nerei MTB Maratoon
  • 2017 - Locul 15 Lunca Timisului XCO

 

 

2009
  • First place as the most active member of Gratzu Sportive Club
  • First place national on Cupa Cetatilor 2009 tourney
  • Organizer Cupa Cetatilor stage 15-th (5 Sept. 2009)2009 BiKeEvEnT Arsenal Park stage 15-Th (21-23 Aug 2009)
  • 2009 BiKeEvEnT Arsenal Park stage 14-Th (10-12 Jul 2009)
  • 6-th place DH 2009 Cupa Cetatilor Shiria Castle stage 14-th (8-10 May 2009)
  • 2009 BiKeEvEnT Shiria Castle stage 13-en (11 Now 2008)
  • 2009 Cupa Cetatilor stage 12 BSS Muntele Mic. First Place SLALOM SNOW BIKE
2008
  • 2008 DOWNHILL NATIONAL CHAMPION Cupa Cetatilor
  • First place NIGHT-RIDE 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • Second place DOWNHILL 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • 21 June BiKeEvEnT 12 Tzarcu Peak DH & FR (organizer and rider)
  • 16-18 May BiKeEvEnT 11 Deva Castle DH, FR, XC (organizer and rider)
  • 01-03 May BiKeEvEnT 10 Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 14-15 March BiKeEvEnT 8 Soimos & Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 23 February BiKeEvEnT 7 Soimos Castle DH (organizer and rider)
  • 02 February BiKeEvEnT 6 Soimos Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 25-26 January BiKeEvEnT 5 Deva Castle DH (organizer and rider)
  • 11-13 January BiKeEvEnT 4 SIMERIA DH (organizer and rider)
2007
  • Romanian National Downhill Champion 2007, for the second year consecutive of riding
  • Six-th place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 9-th session
  • First place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 8-th session
  • Second place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DOWNHILL Profi 7-th session
  • Third place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DUAL SLALOM
  • First place on „Fire Challange, DH maxximus January” 73 riders
  • Participant in Viena extreme sports week 09-15.04.2007
2006
  • Place 1 Cupa Cetatilor Muntele Mic
  • Place 12 @ DH , in DornaExtreme MTB Festival
  • Place 15 in Cup Of Hungay, Elite Pro category
  • Jimbocicleta
  • Cupa Concordia CROSS-COUNTRY 04 May
  • Crosul Firmelor Timisoara 05 May
2005
  • winner of all officials Downhill races from Romania in 2005
  • First place, Downhill Baia Mare
  • Triathlon Helvetica Profarm
  • Participant in Tour of France, clasified in first 200 riders from 700
  • Place 12 (8) at RED BULL VOZI B.R.E. Belgrad 16-19.06.2005
  • 22 May „Crosul Firmelor Timisoara”
  • Second place Free-ride – Cupa Cetatilor 2005, Second edition
  • First place Downhill – Cupa Cetatilor 2005, Second edition
2004
  • Fist place at Downhill Cetatea Soimos 1 May (former first place was desqualified)
  • 9-th place at Cross-country „CUPA NAPOCA”
  • 8-th place at Downhill Poiana Brasov 2004 aug. at hobby category
  • place 214 at MAXXIS INTERNATIONAL CUP Spain
  • Second place at Downhill at BikEEvENT III in 29-31 october
  • First place at Monster-Jumps at BikEEvENT III in 29-31 october
2003
  • First place at Downhill Radna
  • Participant at Graz Mountainbike Cup (September 7, AUSTRIA)
  • Participant at Erzberg Trophy (September 14, AUSTRIA)
  • Participant at World Cup from Kaprun Zeil an See (September 21, AUSTRIA)
  • First place at Free-ride Bike-Event
  • Padurea Verde XC
  • First place at Downhill Bike-Event
  • First place as organizer of Bike-Event
  • member in „EVOLUTION SPORTS” club from Graz (AUSTRIA)
2002
  • First place Downhill BIKE EVENT I
  • First place Dirt Jump BIKE EVENT I
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna
  • First place at Jupanesti
2001
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna
2000
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Romanian Tour (Bike tour Romania)
  • First place at Downhill Radna
1999
  • Finalist at dual juniors
  • Paticipant at Downhill & Dual Slalom race from 1 Mai, Oradea
1998
  • Participant at national Downhill races
  • Participant at national Cross-Country
  • Participant at national Dual slalom

 

Cohai Abel

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  • 2017 - Locul 1 Triatlonul Lacului Valiug, Editia a - II -a
  • 2017 - Locul 1 Casoaia Bike Race
  • 2017 - Locul 1 Ineu Bike Maraton
  • 2017 - Locul 2 Liman Bike Race
  • 2017 - Locul 6 Herneacova XCO
  • 2017 - Locul 7 Moneasa Montain Bike Maraton 
  • 2016 - Locul 1 Triatlonul Lacului Valiug, Editia I
  • 2016 - Locul 2 Xco Cupa Concordia
  • 2016 - Locul 3 Dumbrăvița Mtb Race Days 
  • 2016 - Locul 4 Cheile Nerei Montain Bike 
  • 2016 - Locul 6 Liman Bike Race 
  • 2015 - Locul 3 Triatlonul Lacului Surduc 

 

 

 

  • 2017 - Locul 7 Moneasa Montain Bike Maraton 

Dan Andrei Cristian

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares :

  •  

 

 

Gavagina Raul Mihai

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  • 2017 - Herneacova XCO Race
  •  

 

 

 

 

George Ioan

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Airsoft, incepand cu anul 2010

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Grancsa Daniel

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2011

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Harapu Mircea

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  •  

 

Kindle Janos

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Morar Radu - Andrei

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Ogarcin Vlad

Vicepresedintele Clubului Sportiv GRATZU incepand cu 26 Decembrie 2008

 

 

 
 

Sarbovan Radu-Petru

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

 

Palmares : 

  •  

 

 
 

Stanciu-Craciun Gabriel

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

2017 - ROCAA Lipova

2017 - Moneasa Mountainbike Maraton

  •  

Szekely Claudiu

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2013

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Szellelki Adorian

Membru sportiv in cadrul setiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

 

 

 
 

Tanasa Andrei-Catalin

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 

Vieru Cosmin Andrei

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

 

Palmares : 

  •  

 

 

 

 

 
 
Membri Simpatizanti
 
Abu Amir 
Alpredi Andrei 
Amariei Alexandru 
Amuraritei Mihai - Danut 
Andoniu Catalin 
Andreascec George 
Anica Stefan 
Apopei Darius 
Ardelean Cristian 
Arelean Dan 
Babescu Eugen 
Baciu Gabriel 
Baluta Marian 
Bancila Razvan 
Bereczki Andrei 
Bodea Sergiu 
Bohoru Andrei 
Bolog Andreea 
Bora Flavius-Florin 
Borcovici Andrada 
Botas Victor 
Botei Daniel 
Brasneanu Vlad 
Brojban Alexandru 
Budau Flavius 
Bugnar Carmen 
Bulearca Mario 
Buse Robert Alexandru 
Carol Robert-Alexandru 
Ceciuleac Cosmin 
Chepetan Emil 
Chirita Alexandru 
Cioara Aurel 
Colac Calin Paul 
Colcher Casian 
Cozma Razvan 
Craciun-Bal Marian Alexandru 
Cretu Alin 
Crismariu Vlad - Petru 
Cristiana Crisan 
Crivineantu Catalin 
Csurovschi Calin 
Cuciorva Iulian 
Czifrak Iosif 
Damian Darius 
David Andrei Razvan 
Don IOSIF ADRIAN 
Donka Gabriel 
Dorneanu Narcis 
Draghia Ovidiu-Ciprian 
Drind Marius-Daniel 
Duca Alin 
Duciuc Razvan-Florin 
Duicu Gabriel Alin 
Dumitrescu Razvan 
Farcas Marius Dorin 
Fechete Marcel 
Filip Cristian 
Filip Lucian 
Florian Claudiu Andrei 
Fota Denisa 
Gainaru Razvan 
Galatan Cosmin 
George Ioan 
Ghidim Flavius-Mihai 
Giuchici Bogdan-Alexandru 
Gornic Andrei 
Gugu Dragan Alexandru 
Gurica Ovidiu 
Gyapjos Silviu 
Gyarmati Erik-Thomas 
Halasz Szabo Arnold 
Hategan Razvan Andrei 
Herman Brigitte 
Hodarnau Cladiu - Danut 
Horatau Adrian Cristian 
Hui Dumitru Marian 
IACOB Marius Lucian 
Ibrasi Alexandra 
Ilies Catalin Stefan 
Istoc Marius 
Ivanov Alexandru 
Izvernariu Bogdan 
Izvernariu Vlad 
Jenes Szabolcs 
Kercsov Boris 
Kolasz Richard 
Kui Beniamin 
Kun Tivadar - Hunor 
Lazar Augustin Gabriel 
Leanca Andrei 
Lorincz Andras 
Lucian Florin Mihai 
Lungu Adrian 
macra ovidiu 
Madalin Olteanu 
Madura Andrei 
Maios Gheorghe 
Manda Catalin 
Marian Vlad 
Matei Raul-Alin 
Mateiu Andrei 
Mateut Ioan - Lucian 
Maus Robert 
Melneciuc Casian 
Mihaita Alexandru 
Mioc Ciprian 
Moga Alexandra 
Moga Claudiu Dan 
Morar Radu-Teodor 
Morar Radu Andrei 
Morosanu Adrian Florin Vasile 
Muntean Adrian 
Nae Alin Florin 
Neacsu Emilian 
Neagoe Adrian 
Neagu Constantin 
Neamt Florin 
Negoita Leonard 
Negomireanu Bogdan 
Nemeth Gabor Mihaly 
Nica Darius 
Nichita Catalin 
Nichitut Vasile 
Novac Catalin 
Ocoliceanu Adelina-Larisa 
Olteanu Flavian 
Omilescu Sebastian 
Oprea Eugen - Paul 
Oprea Paul Eugen 
Oriol Anca 
Oriol Eugeniu 
Padure Carmil 
Palcovici Bianca 
Paraschiv Oana Maria 
Pataki Cristina 
Pavelescu Daria 
Pavelescu Corina 
Petrascu Marius Mihai 
Petrov Marco 
Petrovics Emil-Alex 
Pintili Livia 
Pintilie Bogdan 
Pitur Roxana 
Plesescu Alexandru Flavius 
Poenaru Alexandru 
Pojar Raul-Alin 
Popa Cosmin 
Popan Nicola Vasilica 
Popescu Liliana Melania 
Postolache Ciprian Adrian 
Prejban Mircea -Adrian 
Purje Marcel Ionut 
Rados Mariana Claudia 
Radu Darius 
Radu Felix 
Rasca Ionel 
Rogobete Alexandra-Violeta 
Romosan Radu-Adrian 
Rosu Cosmin 
Rosu Simona Mihaela 
Rosz Adrian 
Rotariu Alin 
Rotariu Marius 
Sabadus Bogdan 
Sabau Alexandru 
Samsoniu Robert Eduard 
Sandor Ciprian 
Sandor Vera 
Sarca Adela 
Sarghi Adrian 
Sava Alexandru 
Schon Eduard Adams 
Secu Cristian Daniel 
Seculici Laurentiu-Ionel 
Sein Sebastian 
Sendroiu Severian 
Sera Robert-Alexandru 
Sighisorean Silvia 
Sirbu Alexandru 
Sos Adrian 
Stanisav Chris 
Stefan Alexandru 
Stefan Laura 
Stetco Roland 
Stoia Sergiu Petru 
Stoian Claudiu 
Sulu Adrian Ion 
Szabo Iosif 
Tampu Florin Danut 
Tanatcu Andrei 
Taroi Radu 
Tatarici Cosmin 
Telteu Dumitru 
Thomas Grosjean 
Toader Alin Tudor 
Toca Silviu 
Tofan Constantin Alexandru 
Toma Paul Catalin 
Tomescu Gabriel 
Toparcean Angelo Flavius 
Trif Claudiu - Mircea 
Truta Iris Cristina 
Tulea Antonia Bianca 
Tulea Florin Marius 
Turcu Florin 
Ursachi David 
Ursu Petru 
Vasile Razvan 
Vasile Silviu 
Vieru Vlad 
Vlasceanu Bogdan 
Voicu Alexandru 
Vrabie Adrian-Marius 
Zierler Tarnovan Arthur Alexandru 
Zoia Robert 
Zorlentan Cristian-Denis 
Zsizsik Csaba 
 

Vizitatori din Octombrie 2012

Users
1
Articles
218
Articles View Hits
596254

Contact

 Telefon  0722 550 897

 Email  CSGRATZU@GMAIL.COM

Sponsorii si colaboratorii Clubului

                                                                                                                        eXTReMe Tracker