User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Ariana Goia

Timisoara, Jud. Timis

Membra sportiva in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 :

     

 
 
Hits: 343

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bacaoanu Andrei

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari si locuri ocupate : 

   

 
Hits: 319

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Bagosi Alexandru

Oradea, Jud Bihor

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Participari competitionale : 

  • Locul 2 - Crater Maraton 2016
  • Locul 13 - Crater maraton  2017- locul 13
  • 2017.05.13 - Thermal Trail Race
 
    
 
Hits: 195

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bolog Andreea

Timisoara, Jud. Timis

Membra sportiva in cadrul Sectiei de Ciclism si Airsoft, incepand cu anul 2008

Preparator Fizic la Clubul Sportiv GRATZU

Organizator din partea C.S. GRATZU  in cadrul campaniei VERDE PENTRU BICICLETE

Organizatoare si arbitru la competitiile CUPA CETATILOR 

Participanta la  : 

    

 
Hits: 554

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bolog Gratian

Timisoara, Jud. Timis

Presedintele Clubului Sportiv GRATZU din 26 Decembrie 2008

Coordonator si organizator al ciclului de competitii > Istoric Competitii CUPA CETATILOR
Rider si coordonator proiecte sportive si culturale
Personal blog www.4gratzu.wordpress.com
Web site de fotografie www.g-photo.ro

  

Palmares si activitate : 

2018

  •  

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

  • 2008 DOWNHILL NATIONAL CHAMPION Cupa Cetatilor
  • First place NIGHT-RIDE 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • Second place DOWNHILL 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • 21 June BiKeEvEnT 12 Tzarcu Peak DH & FR (organizer and rider)
  • 16-18 May BiKeEvEnT 11 Deva Castle DH, FR, XC (organizer and rider)
  • 01-03 May BiKeEvEnT 10 Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 14-15 March BiKeEvEnT 8 Soimos & Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 23 February BiKeEvEnT 7 Soimos Castle DH (organizer and rider)
  • 02 February BiKeEvEnT 6 Soimos Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 25-26 January BiKeEvEnT 5 Deva Castle DH (organizer and rider)
  • 11-13 January BiKeEvEnT 4 SIMERIA DH (organizer and rider)

2007

  • Romanian National Downhill Champion 2007, for the second year consecutive of riding
  • Six-th place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 9-th session
  • First place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 8-th session
  • Second place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DOWNHILL Profi 7-th session
  • Third place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DUAL SLALOM
  • First place on „Fire Challange, DH maxximus January” 73 riders
  • Participant in Viena extreme sports week 09-15.04.2007

2006

  • Place 1 Cupa Cetatilor Muntele Mic
  • Place 12 @ DH , in DornaExtreme MTB Festival
  • Place 15 in Cup Of Hungay, Elite Pro category
  • Jimbocicleta
  • Cupa Concordia CROSS-COUNTRY 04 May
  • Crosul Firmelor Timisoara 05 May

2005

  • winner of all officials Downhill races from Romania in 2005
  • First place, Downhill Baia Mare
  • Triathlon Helvetica Profarm
  • Participant in Tour of France, clasified in first 200 riders from 700
  • Place 12 (8) at RED BULL VOZI B.R.E. Belgrad 16-19.06.2005
  • 22 May „Crosul Firmelor Timisoara”
  • Second place Free-ride – Cupa Cetatilor 2005, Second edition
  • First place Downhill – Cupa Cetatilor 2005, Second edition

2004

  • Fist place at Downhill Cetatea Soimos 1 May (former first place was desqualified)
  • 9-th place at Cross-country „CUPA NAPOCA”
  • 8-th place at Downhill Poiana Brasov 2004 aug. at hobby category
  • place 214 at MAXXIS INTERNATIONAL CUP Spain
  • Second place at Downhill at BikEEvENT III in 29-31 october
  • First place at Monster-Jumps at BikEEvENT III in 29-31 october

2003

  • First place at Downhill Radna
  • Participant at Graz Mountainbike Cup (September 7, AUSTRIA)
  • Participant at Erzberg Trophy (September 14, AUSTRIA)
  • Participant at World Cup from Kaprun Zeil an See (September 21, AUSTRIA)
  • First place at Free-ride Bike-Event
  • Padurea Verde XC
  • First place at Downhill Bike-Event
  • First place as organizer of Bike-Event
  • member in „EVOLUTION SPORTS” club from Graz (AUSTRIA)

2002

  • First place Downhill BIKE EVENT I
  • First place Dirt Jump BIKE EVENT I
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna
  • First place at Jupanesti

2001

  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna

2000

  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Romanian Tour (Bike tour Romania)
  • First place at Downhill Radna

1999

  • Finalist at dual juniors
  • Paticipant at Downhill & Dual Slalom race from 1 Mai, Oradea

1998

  • Participant at national Downhill races
  • Participant at national Cross-Country
  • Participant at national Dual slalom

 

 

Hits: 389

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bradin George

Lipova, Jud. Arad

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

    

 
Hits: 313

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Cohai Abel

Fardea, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Palmares : 

 

 
Hits: 523

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Cohai Daniel

Fardea, Jud Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari : 

  

 
 
Hits: 484

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 

Craciun Raul

Oradea, Jud Bihor

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

2018

2017 : 
 2016 : 
  • Locul 10 2016.06.05 -  Crater Maraton
  • Locul 10 2016.09.10 -  Arad Bike Race
  • Locul 50 2016.09.17 - Oradea City Running Day
 
    
 
 
 
Hits: 277

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Farcas Marius

Pecica, Jud. Arad

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

  • Locul 5 - 2018.04.22 Ziridava Road Race 
  • Locul 2 - 2017 Iarcuri Cornesti Duatlon categoria 19-29, 8 la general
  • Locul 7 general proba 5 km - 2017 RedRun cursa cu obstacole
  • Locul 5 - 2017 Vertical loop 2H, alergare montana
  • Locul 2 - 2017 Electric maraton, proba 10 km, alergare trail, categoria 19-34, 5 la general.
  • Locul 1 - 2014 Cupa Orasului Pecica
  • Locul 34 general - 2013: Szupermaraton 200 km
  • Locul 4 la general Crosul Chisineu-Cris proba 10 km:
  • Semimaraton Bizere, Frumuseni:
    -Locul 8 general - proba 12 km
    -Locul 1 adulti - proba 2,4 km.
      

Pecica

 
Hits: 305

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Gavagina Raul

Forotic, Jud. Caras-Severin

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 : 

     

Hits: 270

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Giuchici Ionatan

Timisoara, Jud Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Participari : 

  

Hits: 33

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Grancsa Daniel

Biled, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2011

Participari :


   

 
Hits: 294

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Harapu Mircea

Dumbravita, Jud. Timis

Membru Onorific al C. S. GRATZU din 2017

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

  

 
 
Hits: 322

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Lajos Denis

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 :

    

 
 
Hits: 318

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Morar Radu

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

 

 

 
 
 
Hits: 269

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Ogarcin Vlad

Timisoara, Jud. Timis

Vicepresedintele Clubului Sportiv GRATZU Decembrie 2008 - Noiembrie 2017

Hits: 291

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Patriche Mihai

Galati, Jud. Galati

Coordonator sportiv

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si 23 la general - 2017.06.24 Vidraru Bike Challange editia a 4-a
  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si 2 la general - Tiglina XCO 2.07.2017
  • Locul 3 la categoria 19-29 de ani si 84 la general - Topoloveni Summer Tour 17.06.2017
  • Locul 4 la categoria 19-29 de ani si 34 la general - Teleferic Challenge 23.07.2017
  • Locul 4 la categoria 19-29 de ani si 29 la general - Maratonul Dunarii 28.10.2017
  • Locul 5 la categoria 19-29 de ani si 23 la general - Maratonul Olteniei 26.08.2017
  • Locul 7 la categoria 19-29 de ani si 40 la general - Bucuresti MTB Race 4.11.2017
  • Locul 8 la categoria 19-29 de ani si 48 la general - Macin XC 11.06.2017
  • Locul 9 la categoria 19-29 de ani si 42 la general - Transilvania Bike Trails 19.08.2017
  • Locul 10 la categoria 19-29 de ani si 52 la general - Gârboavele XC 8.04.2017
  • Locul 11 la categoria 19-29 de ani si 35 la general - Bikefest 02.09.2017
  • Locul 11 la categoria 19-29 de ani si 47 la general - BikeXpert Alpine Challenge 9.09.2017
  • Locul 14 la categoria 19-29 de ani si 61 la general - LaCris MTB Race 30.04.2017
  • Locul 16 la categoria 19-29 de ani si 95 la general - Avrig MTB Race 7.05.2017
  • Locul 20 la categoria 19-29 de ani si 97 la general - MoonTime Bike 14.10.2017
  • Locul 20 la categoria 20-29 de ani - 2017.03.25 Lunca Timisului XCO
  • Locul 23 la general - RocketBike Fest 30.09.2017
  • Locul 40 la categoria 19-29 de ani si 274 la general - Prima evadare 21.05.2017
  • Locul 61 la general - 2017.04.29 ROCAALIPOVA
  • Locul 98 la general - Bucharest Marathon 10k Race 15.10.2017
  • La Broaste 27.05.2017
 
   
Hits: 277

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Petrea Ciprian

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Ciprian este un "alergator de cursa lunga" , ii plac foarte mult drumetiile si plimbarile catre si spre obiective turistice sau destinatii din tara.

  • 1:Salonta județul Bihor dus și întors 270km 1 Aprilie 2017
  • 2:Făget județul Timiș dus și întors 170 km 25 iulie 2017
  • 3:Oradea județul Bihor 180 km 30 iunie 2017

    

 
Hits: 204

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Petrisor Madalin

Giarmata, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participant de lupte libere, atletism si fotbal

    

Hits: 256

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Prunoiu Ioan

Campulung, Jud. Arges

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

  • Locul 1 la general Triatlon mixt-Triatlon Invictus,,Pe Arges in jos" Pitesti 29.04.2017
  • Locul 1 la categoria 19-29 de ani si locul 30 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 16.07.2017
  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si locul 28 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 16.07.2016
  • Locul 5 la categoria 19-29 de ani si 11 la general Amatori-Poiana Brasov XC Race  31.07.2016
  • Locul 6 la categoria 15-18 de ani si 45 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 21.07.2014
  • Locul 7 general-Muscel Trail Race 18.10.2014
  • Locul 7 la categoria 19-29 de ani si locul 43 la general-Avrig MTB Race  07.05.2017
  • Locul 8 la categorie si 14 la general-Gusterita MTB Race 24.10.2017
  • Locul 10 la general stafeta Triathlon olimpic-TriChallenge Mamaia 16.09.2017
  • Locul 53 la categoria 19-29 de ani si 313 la general-Prima Evadare 10.05.2016
  
 
Hits: 223

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Saftoiu Lucian

Dorobeta Turnu Severin, Jud. Mehedinti

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

  • Locul 33 - CBT Nadrag
Hits: 252

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Sarbovan Radu

Timisoara, Jud. Timis

Vicepresedintele C. S. GRATZU din Noiembrie 2017

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

Participari :

  

Hits: 282

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Stanciu Gabriel

Fibis, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari : 

    

Hits: 264

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Szellelki Adorian

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul setiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

    

Hits: 281

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Tanasa Andrei

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

Participari :

   

Hits: 269

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Toca Silviu

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

  •  
 
    
Hits: 192

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Toma Caius

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2018 : 

Participari in 2017 : 

    

 
 
Hits: 373

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Tomescu Gabriel

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

Participari competitionale : 

 
 
Hits: 211

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Membri Simpatizanti

Abu Amir 
Adorjan Ludovic Robert
Alpredi Andrei 
Amariei Alexandru 
Amuraritei Mihai - Danut 
Andoniu Catalin 
Andreascec George 
Anica Stefan 
Apopei Darius 
Ardelean Cristian 
Arelean Dan 
Babescu Eugen 
Baciu Gabriel 
Badelita Florin
Baluta Marian 
Bancila Razvan 
Bereczki Andrei 
Bodea Sergiu 
Bohoru Andrei 
Bolog Andreea 
Bora Flavius-Florin 
Borcovici Andrada 
Botas Victor 
Botei Daniel 
Brasneanu Vlad
Brojban Alexandru 
Budau Flavius 
Bugnar Carmen 
Bulearca Mario 
Buse Robert Alexandru 
Carol Robert-Alexandru 
Ceciuleac Cosmin 
Chepetan Emil 
Chirita Alexandru 
Cioara Aurel
Colac Calin Paul 
Colcher Casian 
Cozma Razvan
Craciun-Bal Marian Alexandru 
Cretu Alin 
Crismariu Vlad - Petru 
Cristiana Crisan 
Crivineantu Catalin 
Csurovschi Calin 
Cuciorva Iulian 
Czifrak Iosif 
Damian Darius 
Darlea Dominic
David Andrei Razvan 
Don IOSIF ADRIAN 
Donka Gabriel 
Dorneanu Narcis 
Draghia Ovidiu-Ciprian 
Drind Marius-Daniel 
Duca Alin 
Duciuc Razvan-Florin 
Duicu Gabriel Alin 
Dumele Adrian
Dumitrescu Razvan 
Farcalau Sebastian Adrian
Farcas Marius Dorin
Fechete Marcel 
Filip Cristian 
Filip Lucian 
Florian Claudiu Andrei 
Fota Denisa 
Gainaru Razvan 
Galatan Cosmin 
George Ioan 
Ghidim Flavius-Mihai 
Giuchici Bogdan-Alexandru 
Gornic Andrei 
Gugu Dragan Alexandru 
Gurica Ovidiu 
Gyapjos Silviu 
Gyarmati Erik-Thomas 
Halasz Szabo Arnold 
Hategan Razvan Andrei 
Herman Brigitte 
Hodarnau Cladiu - Danut 
Horatau Adrian Cristian 
Hui Dumitru Marian
IACOB Marius Lucian 
Ibrasi Alexandra 
Ilies Catalin Stefan 
Istoc Marius 
Ivanov Alexandru 
Izvernariu Bogdan
Izvernariu Vlad 
Jenes Szabolcs 
Jifcovici Silviu
Kercsov Boris 
Kolasz Richard 
Kui Beniamin 
Kun Tivadar - Hunor 
Lazar Augustin Gabriel 
Leanca Andrei 
Lorincz Andras 
Lucian  Florin Mihai 
Lungu Adrian
macra ovidiu 
Madalin Olteanu
Madura Andrei 
Maios Gheorghe
Manda Catalin 
Marian Vlad 
Matei Raul-Alin 
Mateiu Andrei 
Mateut Ioan - Lucian 
Maus Robert 
Melneciuc Casian 
Mihai Ionut Pavel
Mihaita Alexandru 
Mihali Andrei-Vasile
Mioc Ciprian 
Moga Alexandra 
Moga Claudiu Dan 
Morar Radu-Teodor 
Morosanu Adrian Florin Vasile 
Muntean Adrian 
Nae Alin Florin 
Neacsu Emilian 
Neagoe Adrian 
Neagu Constantin 
Neamt Florin 
Negoita Leonard 
Negomireanu Bogdan 
Nemeth Gabor Mihaly 
Nica Darius 
Nichita Catalin 
Nichitut Vasile 
Novac Catalin 
Ocoliceanu Adelina-Larisa 
Ogarcin  Vlad 
Olar Cristina
Olaru Razvan Gabriel
Olteanu Flavian 
Omilescu Sebastian 
Oprea Eugen - Paul 
Oprea Paul Eugen 
Oriol Anca 
Oriol Eugeniu 
Padure Carmil 
Palcovici Bianca 
Paraschiv Oana Maria 
Pataki Cristina 
Pavelescu Corina 
Pavelescu Daria 
Petrascu Marius Mihai 
Petrov Marco 
Petrovics Emil-Alex 
Pintili Livia 
Pintilie Bogdan 
Pitur Roxana 
Plesescu Alexandru Flavius
Poenaru Alexandru 
Pojar Raul-Alin 
Popa Cosmin 
Popan Nicola Vasilica
Popescu Liliana Melania 
Postolache Ciprian Adrian 
Prejban Mircea -Adrian 
Purje Marcel Ionut 
Rados Mariana Claudia 
Radu Darius 
Radu Felix 
Rasca Ionel 
Rogobete Alexandra-Violeta 
Romosan Radu-Adrian 
Rosu Cosmin
Rosu Simona Mihaela 
Rosz Adrian 
Rotariu Alin 
Rotariu Marius 
Rusandu Robert
Sabadus Bogdan 
Sabau Alexandru 
Samsoniu Robert-Eduard
Sandor Ciprian 
Sandor Vera 
Sandu Ciprian
Sarca Adela 
Sarghi Adrian 
Sava Alexandru 
Schon Eduard Adams 
Secu Cristian Daniel 
Seculici Laurentiu-Ionel 
Sein Eduard
Sein Sebastian
Sendroiu Severian 
Sera Robert-Alexandru 
Sighisorean Silvia 
Sirbu Alexandru 
Sos Adrian 
Stanisav Chris 
Stefan Alexandru
Stefan Alexandru 
Stefan Laura 
Stetco Roland 
Stoia Sergiu Petru 
Stoian Claudiu 
Sulu Adrian Ion 
Szabo Iosif 
Tampu Florin Danut 
Tanatcu Andrei
Taroi Radu 
Tatarici Cosmin 
Telteu Dumitru 
Thomas Grosjean
Toader Alin Tudor 
Toca Silviu
Toderoni Claudiu 
Tofan Constantin Alexandru 
Toma Paul Catalin 
Tomescu Gabriel 
Toparcean Angelo Flavius 
Trif Claudiu - Mircea 
Truta Iris Cristina 
Truțulescu Dorin
Tulea Antonia Bianca 
Tulea Florin Marius
Ursachi David 
Ursu Petru 
Vasile Razvan 
Vasile Silviu 
Vieru Cosmin-Andrei
Vieru Vlad 
Vlasceanu Bogdan 
Voicu Alexandru 
Vrabie Adrian-Marius 
Zamosteanu Ovidiu
Zierler Tarnovan Arthur Alexandru 
Zoia Robert 
Zorlentan Cristian-Denis 
Zsizsik Csaba
 
 
Hits: 307

Sponsorii, partenerii si colaboratorii Clubului

                                                                                                                       

TOP